Sonuç bulunamadı!
Üyelik

Alışgidiş'e nasıl üye olabilirim?

Fibabanka Mobil uygulamasından Fibabanka müşterisi olduktan sonra uygulama içindeki Alışgidiş adımlarını takip ederek dakikalar içinde kolay ve güvenli bir şekilde Alışgidiş üyesi olabilirsin.

 

Alışgidiş'te üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışgidiş limitini kullanarak Alışgidiş yapmak için Fibabanka müşterisi olman gerekiyor. Fibabanka müşterisi olmak için şubeye gitmene gerek yok. Uygulama mağazaları üzerinden Fibabanka Mobil'i indirdikten sonra müşterisi olarak kolayca Alışgidiş üyesi olabilir, limitini öğrenerek Alışgidiş yapabilirsin.

 

Alışgidiş'te üyelik ücreti alınmakta mıdır?

Tabii ki hayır! Üyelik ücreti, hesap işletim ücreti, ekstre ücreti, yıllık ücret gibi ekstra masraflar bizde yok.

 

Alışgidiş üyesi olmadan limitimi öğrenebilir miyim?

Alışgidiş limitini fiziksel mağazalarımızda, online noktalarımızda ya da Fibabanka Mobil içinde yapacağın alışverişlerde kullanmak için Alışgidiş üyesi olman gerekmektedir. Fibabanka Mobil uygulaması üzerinden Alışgidiş üyeliğini hızlı şekilde oluşturarak sana özel tahsis edilen limitini öğrenebilirsin.

 

Alışgidiş'e kimler üye olabilir?

Dileyen herkes Alışgidiş’e üye olarak Alışgidiş limitini öğrenip ilgili noktalarda kampanyaları takip edebilir ve Alışgidiş yapabilir.

 

AppStore/Google Play/Huawei AppGallery üyeliğim yok, Fibabanka Mobil'i indirmek için ne yapmam gerekiyor?

Uygulamayı indirmek için telefon işletim sistemine uygun uygulama mağazasına üyeliğinin olması gerekir. Fibabanka Mobil’i indirdikten sonra Alışgidiş üyeliğini oluşturabilirsin.

Noktası Ol